کامبوجا چای ترش کلسترول ، قند و فشار خون را کاهش می دهد و باعث ایجاد نشاط و جلوگیری از افسردگی می شود . دیگر خواص کامبوجا چای ترش ، شامل کمک به بهتر شدن عملکرد دستگاه گوارش و تقویت سیستم دفاعی بدن و همچنین کاهش چربی های اضافه و کاهش وزن است .

به دلیل خواص مشابه زیادی که این دو ماده باهم دارند ترکیب کامبوجا و چای ترش باعث افزایش تاثیرگذاری آنها و همچنین ایجاد تنوع بیشتر در طعم و رنگ نوشیدنی کامبوجا می شود . کامبوجا با طعم چای ترش حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است و مصرف آن به همه افرادی که به سلامتشان اهمیت می دهند ، پیشنهاد می شود.

چرا کامبوجا با چای ترش

بدلیل رنگ فوق العاده ای که از ترکیب کامبوجا و چای ترش بدست می آید این نوشیدنی رو میشه در مهمانی ها هم استفاده کرد . پذیرایی از مهمانان با کامبوجا چای ترش هم باعث ایجاد تنوع میشه و هم بسلامتی آنها کمک زیادی میکنه. ضمن اینکه مانند سایر نوشیدنی های مضر یا الکلی هیچ عوارض جانبی نداره بلکه بسیار پرخاصیت و سودمند می باشد.

کامبوجا چای ترش چیست؟

چای ترش در اثر جوشاندن برگ گیاه جامائیکا بوجود می آید که بدلیل خواص زیاد و رنگ زیبایی که دارد در بین مردم کشورهای مختلف جهان شناخته شده و محبوب است که طعم ترشی دارد و به همین علت به آن چای ترش می گویند که هم بصورت خنک و هم بصورت گرم قابل استفاده است و بستگی به سلیقه افراد دارد . کامبوجا چای ترش هم نوعی نوشیدنی ترکیبی است که معمولا بصورت خنک مصرف می شود . ممکنه بپرسید دلیل ترکیب این دو نوشیدنی چیه ؟! دلیل اصلیش اینه که ترکیب این دو نوشیدنی خواص بسیار بیشتری نسبت به هریک از آن ها بصورت جداگانه دارد . ضمن اینکه اضافه کردن چای ترش به نوشیدنی کامبوجا باعث خوش رنگ تر شدن و ترش مزه تر شدنش میشه که به ترغیب افراد به مصرف نوشیدنی های سالمی مثل کامبوجا منجر خواهد شد .

دیگر خواص کامبوجا چای ترش

خوردن کامبوجا چای ترش برای افرادی که دیابت دارند یا قند بالایی دارند ، بسیار مفیده . چای ترش موجود در این نوشیدنی به کاهش استرس و اضطراب کمک می کنه و اختلالات عصبی رو کاهش میده . کامبوجا چای ترش خاصیت چربی سوزی داره و کلسترول و فشار خون را پایین میاره و میتونه بهترین نوشیدنی برای افرادی باشه که اضافه وزن دارند . چای ترش ذاتا شادی آور است و از افسردگی و کسالت جلوگیری میکنه ضمن اینکه خود نوشیدنی کامبوجا انرژی زا و نشاط آور است و برای گروه های سنی مختلف از جمله جوانان و ورزشکاران میتونه بسیار ایده آل باشه .

  • کامبوجا با چای ترش درد را تسکین میدهد و نوعی مسکن طبیعی محسوب میشود.
  • کامبوجا با طعم چای ترش به جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری زودرس کمک میکنه.
  • چای ترش کامبوجا حاوی مقدار قابل توجهی ویتامین C است که باعث جلوگیری از سرماخوردگی و بیماری های ویروسی میشه.
  • چای ترش مانند یک ملین خفیف عمل میکنه و باعث تنظیم سیستم گوارش خواهد شد .
  • کامبوجا چای ترش از ایجاد سنگ کلیه جلوگیری کرده و برای پیشگیری از بیماری های کلیوی استفاده میشه.

لطفا جهت سفارش و  خرید کامبوجا از طریق تلگرام یا شماره تلفن های موجود در سایت اقدام فرمایید .

 

منبع : ویکی پدیا فارسی