کامبوجا چای سبز

بهترین گزینه برای کسانی که دنبال نوشیدنی های رژیمی و تناسب اندام هستند ، کامبوجا چای سبز است . نوشیدنی کامبوجا با طعم های مختلفی تولید می شود که معمول ترین آنها کامبوجا با طعم چای سیاه و سبز است و در فروشگاه ها بیشتر این طعم ها یافت می شوند . برای خرید کامبوجا می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در وبسایت و سایر فروشگاه های سطح شهر اقدام کنید .

کامبوجا با طعم چای سبز

چای سبز یکی از سالمترین نوشیدنی هایی است که بشر آن را کشف کرده و دلیل آن هم وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی و خاصیت چربی سوزی بالای چای سبز است . مطالعات مختلف در مورد چای سبز نشان می دهد که مصرف کنندگان چای سبز کمتر دچار خطر ابتلا به سرطان پروستات و سینه می شوند و ترکیب کامبوجا با چای سبز یعنی بهره مندی از خواص هردوی آنها بصورت همزمان ! چای کامبوجا با طعم چای سبز بدلیل وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی خود باعث حفظ جوانی و طراوت پوست می شود .

کامبوجا دوستدار کبد شماست !

مطالعات انجام شده بر روی نوعی موش صحرایی نشان می دهد که مصرف منظم کامبوجا به کاهش سموم کبدی ناشی از مواد شیمیایی کمک می کند و باعث کاهش حدود ۷۰ درصدی مواد زائد موجود در کبد می شود . و این موضوع میتواند برای افراد مبتلا به بیماری های کبدی خبر بسیار خوبی باشد . همچنین خوردن کامبوجا با طعم چای سبز باعث از بین رفتن باکتری های دهان و دندان میشه و بوی بد دهان را کاهش می دهد .

کاهش بیماری های قلبی با مصرف کامبوجا

طبق آمارهای رسمی بیماری قلبی عامل اصلی مرگ بسیاری از افراد در جهان است . و این درحالیست که مصرف کامبوجا چای سبز می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی را تا حدود زیادی کاهش دهد . کامبوجا چای سبز باعث کاهش کلسترول خون و جلوگیری از بسته شدن عروق و سکته میشود .

یکی از دغدغه های اصلی افرادی که کامبوجا مصرف می کنند، اصل یا تقلبی بودن آن است که همیشه جای بحث داشته اما بهترین کار این است که اگر فرصت آن را دارید خودتان شخصاً طرز تهیه چای کامبوجا را یاد بگیرید و در منزل این نوشیدنی فراسودمند را درست کنید.

اول مشاوره بعداً خرید


♥ برای خرید قارچ و نوشیدنی کامبوجا و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

Call Now Button