کامبوجا و کبد چرب

کامبوجا و کبد چرب دو دشمن دیرینه !

این مقاله رو تقدیم می کنیم به همه ی اون هایی که دچار بیماری های کبدی مثل بیماری کبد چرب، هپاتیت و … هستند و دنبال مواد غذایی مفیدی میگردند که به روند بهبودشان کمک کنه و همچنین افرادی که مدام فست فود و غذاهای چرب مصرف می کنند و فک می کنند با کمی ورزش و فعالیت بیشتر میتونن همه این چربی ها رو از بین ببرن و مثل روز اول بشن! اونهایی که فکر میکنند بیماری فقط برای افراد پیر و سال خوردست و حالا حالا ها مریض نمیشن! امروز میخوایم زنگ خطرو برای همه روشن کنیم! با ما باشید …

بیماری کبد چرب چیست؟

کبد یکی از اعضای حیاتی بدن است که به عنوان صافی عمل کرده و سموم و مواد غذایی مضر را دفع می نماید. وجود مقدار کمی چربی در کبد طبیعی است اما اگر این مقدار بین 5 تا 10 درصد باشد فرد به بیماری کبد چرب مبتلا شده است. مهم ترین عواملی که باعث بروز بیماری کبد چرب می شوند عبارتند از:

  1. مصرف مشربات الکلی
  2. خوردن غذای چرب و فست فود
  3. نداشتن فعالیت بدنی و اضافه وزن
  4. خوردن آب یخ

حالا که در مورد این بیماری آگاهی پیدا کردید میریم سراغ ارتباط نوشیدنی کامبوجا با درمان کبد چرب! اگر در مورد کامبوجا اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا دوست دارید با طرز تهیه کامبوجا آشنا شوید با ما همراه باشید.

ارتباط چای سبز ، کامبوجا و کبد چرب

چای سبز یکی از سالمترین نوشیدنی هایی است که بشر آن را کشف کرده و دلیل آن هم وجود ترکیبات آنتی اکسیدانی و خاصیت چربی سوزی چای سبز است . مطالعات مختلف در مورد چای سبز نشان می دهد که مصرف کنندگان چای سبز کمتر دچار خطر ابتلا به سرطان پروستات، سینه و … می شوند و ترکیب کامبوجا و چای سبز یعنی بهره مندی از خواص هردوی آنها بصورت یکجا … مطالعات انجام شده بر روی نوعی موش صحرایی نشان می دهد که مصرف منظم کامبوجا به کاهش سموم کبدی ناشی از مواد شیمیایی کمک می کند و باعث کاهش حدود ۷۰ درصدی مواد زائد موجود در کبد می شود . و این موضوع میتواند برای افراد مبتلا به بیماری های کبدی خبر بسیار خوبی باشد .

 

کامبوجا قاتل کبد چرب !

طبق تحقیقات صورت گرفته بر روی 400 جوان ایرانی محققان متوجه شدن که بیش از 40 درصد این افراد مستعد بیماری چاقی و کبد چرب هستند و اگر اقدام به تغییر رژیم غذایی خود و کنار گذاشتن غذاهای حاضری و چرب مثل پیتزا ساندویچ و کله پاچه نکنند تا چند سال آینده دچار بیماری کبد چرب خواهند شد . متاسفانه این بیماری خیلی سریع در ایران و کشورهای توسعه یافته در حال همه گیر شدن است اما پیشگیری از این بیماری راهکارهای ساده ای دارد که یکی از آنها عدم استفاده از روغن های سرخ کردنی و فست فود هاست . همچنین مصرف کامبوجا و کبد چرب رابطه معکوسی بایکدیگر دارند و مصرف این نوشیدنی ارگانیک به شما عزیزان کاملا توصیه میشه .

برای خرید کامبوجا و دریافت مشاوره رایگان جهت خرید قارچ کامبوجا با شماره تلفن های موجود در سایت تماس بگیرید و یا از طریق تلگرام اقدام فرمایید .

منابع انگلیسی : reddit.com

 

اول مشاوره بعداً خرید


♥ برای خرید قارچ و نوشیدنی کامبوجا و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

Call Now Button